Зв`язатися!

Зв'яжіться з нами

[email protected]
Гарячі лінії

У DRC працюють «гарячі лінії» для прийому скарг і відгуків. Можна звернутися на електронну пошту: [email protected] Або ж за телефонами: +38 (050) 207 30 35, +38 (073) 406 81 41, +38 (050) 933 97 19, +38 (096) 585 42 40

які-небудь питання? drc має відповіді!

Перевірте наш FAQ розділи спершу! Там ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання клієнтів. Ми зібрали їх в одному місці, щоб усі користувачі могли легко знайти відповіді, які вони шукають.

не знайшли те, що шукали?

Виберіть спосіб зв'язку з нашими представниками служби підтримки клієнтів. Наша служба підтримки клієнтів відкрита і готова допомогти вам 24/7, надавши професійну допомогу у вирішенні будь-яких ваших питань. Ви можете зв’язатися з нами через чат або написати нам на [email protected]. Не соромтеся зв’язатися з нами, якщо у вас виникнуть запитання, коментарі чи пропозиції. Ми завжди готові Вам допомогти!

Підтримка

Потрібна допомога?

Соціальні мережі

Facebook

Twitter

Linkedin

Цифрова платформа створена фахівцями Данської ради у справах біженців (DRC) за проєктом, що фінансується в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу. Погляди та оцінки, висловлені на платформі, не повинні сприйматися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського Союзу або DRC. Ні Європейська Комісія, ні DRC не несуть відповідальності за будь-яке використання інформації, що розміщена на платформі.
© 2023. Всі права захищені